Hea aiahuviline!


Sageli tekivad kodu ehituses olukorrad, kus võrkaed ei ole väärikas lahendus kinnistu piiramiseks ja hinnaline sepisaed ei mahu planeeritud eelarvesse. Parimaks alternatiiviks sellises olukorras on varbtäitega metallist aed.

Aiaveebi tootesegmenti kuuluvad kõrgkvaliteetsed Eestis valmistatud metallaiad, mis on vastupidavad ning näevad aastakümneid esinduslikud välja. Et põhjamaistes oludes väravaautomaatika ei tõrguks ning värav ka kõige käredama külmaga avaneks, kasutame oma toodetes tunnustatud tootjate lisatarvikuid ja läbipääsu süsteeme. Aiaveebi metallist moodulaiad annavad Teile võimaluse koostada endale meelepärane piirdelahendus, mis hoiab eemal soovimatud külalised ning pakub silmailu möödujatele.

Nutikas on tellida aed otse tootjalt, et kokku hoida vahendus- ja edasimüügi tasudelt. Aiaveebi KALKULAATOR võimaldab kiiresti ja lihtsa vaevaga komplekteerida endale meelepärane metallist piirdeaia terviklahendus. Sisestades kalkulaatorisse oma aia parameetrid, kalkuleeritakse Teile koheselt projekti indikatiivne maksumus ning seeläbi saate veenduda turu parimas hinnas. Kalkulaatoris komplekteeritud lahendus on võimalik edastada koos täiendavate küsimustega meie müügispetsialistile, kes koostab Teile personaalse pakkumise. 

Kvaliteetne metallpiire on hea investeering, mis kestab aastakümneid.

Aiaveeb - stiilse ja aegumatu metallaia kodu!


Tubsol OÜ | Jõe 65, 76605 Keila

Reg nr 12936190 | KMKR nr EE101834308